Stylizacja paznokci, tak jak moda, podlegaja zmieniającym się trendom.  Sprawdź jakie są trendy i co będzie hitem wiosny i lata 2019.

Zadbane paznokcie są równie ważniejsze co dobry makijaż. Staranny manicure podnosi nasze samopoczucie, ale jest również dopełnieniem naszego outfitu.

Co będzie modne w sezonie wiosna/lato 2019? Oto tylko kilka światowych tendów. Które Wam przypadły do gustu?

Spis Treści:

  1. Białe paznokcie
  2. Paznokcie w kolorze kawy z mlekiem
  3. Intensywne kolory
  4. Malinowa czerwień
  5. Cyrkonie i brokat

1. Białe paznokcie

Ostatnio kobiety, szczególnie te najmłodsze, coraz częściej wybierają białe paznokcie. Kolor biały już od dłuższego czasu jest trendy w modzie (szczególnie białe obuwie sportowe). Teraz przyszedł czas na paznokcie. Minusem białego lakieru może być problem z kryciem. Dlatego trzeba używać dobrego lakieru. A najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki J

2. Paznokcie w kolorze kawy z mlekiem

Jeśli białe paznokcie są dla Ciebie zbyt ekstrawaganckie, to może coś w kolorze kawy z mlekiem? Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie i jednocześnie bardzo elegancko. Jest to chyba najpopularniejszy kolor tegorocznych wybiegów.

Paznokcie w kolorze kawy z mlekiem
Paznokcie w kolorze kawy z mlekiem

3. Intensywne kolory

O jakie intensywne kolory chodzi? Ciemne odcienie zieleni, niebieskiego, najlepiej w metalicznym odcieniu.

4. Malinowa czerwień

Czerwone paznokcie to ponadczasowa klasyka. Wiosną i latem najlepszą odmianą jest malinowa czerwień. Trzeba przyznać że wygląda obłędnie na każdych paznokciach.

Paznokcie w kolorze malinowej czerwieni
Paznokcie w kolorze malinowej czerwieni

5. Cyrkonie i brokat

Dla bardziej odważnych kobiet, oraz tych które lubią jak wszystko się świeci, najlepszym rozwiązaniem będą dodatki w postaci brokatu i cyrkonii.  Kiedyś brokatowe lakiery były domeną szczególnych imprez. Teraz są trendy przez cały sezon!

Brokat na paznokciach
Brokat na paznokciach

A Wam jakie trendy wiosna-lato 2019 przypadły do gustu najbardziej? A może znacie jeszcze inne trendy? Piszcie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *