Informacje o nas

Witamy w Salonie CHIC NAIL Wrocław – profesjonalnym studio paznokci. Jeśli tutaj trafiłaś to najprawdopodobniej szukasz najwyższej jakości usług związanych z Twoimi paznokciami.

Możesz liczyć na pełną profesjonalizmu opiekę i doradztwo co do stosowanych technik pielęgnacji paznokci, tak abyś zawsze czuła się w pełni zadowolona. Korzystamy tylko z najlepszych jakościowo produktów, dzięki czemu możesz być pewna jakości wykonania usługi i pełnego bezpieczeństwa. A wszystko to w atrakcyjnych cenach, o wiele niższych niż w salonach znajdujących się w centrach handlowych.

Salon CHIC NAILS otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 21:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 15:00. Dzięki temu jesteśmy przyjąć nawet najbardziej zabiegane klientki.

Oczywiście wszelkie rezerwacje terminów najlepiej dokonywać na konkretną godzinę przez Booksy, dzięki czemu masz pewność, że nie będziesz musiała niepotrzebnie czekać na swoją kolej.

Jestes gotowana nowe paznokcie?


Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga