Ogłoszenia | chicnails
24.09.2019

Bezpłatny manicure

Salon CHIC Nails to synonim zawsze perfekcyjnego manicure. Zawsze możecie liczyć na nasze pełne zaangażowanie w wykonywaną usługę. A co powiecie na bezpłatny manicure?

Jak już pewnie większość z Was zauważyła, nasz zespół się powiększa. Niedawno dołączyła do nas również Karolina. Karola ma już umiejętności w wykonywaniu manicure. Zależy nam jednak żeby doszła w tym fachu do perfekcji. A do tego potrzebne są oczywiście ćwiczenia.

W związku z powyższym postanowiliśmy że przez najbliższe tygodnie Karolina będzie wykonywała manicure całkowicie bezpłatnie! Jeśli więc jesteś zainteresowana taką usługą i oczywiście jesteś w stanie wykazać się pewną miarą cierpliwości i zrozumienia dla naszej stażystki, to serdecznie zapraszamy.

Co zrobić aby skorzystać z takiej usługi? Wystarczy wejść na nasz profil na Booksy i zapisać się na bezpłatną usługę u stażystki Karoliny. To wszystko!


Opublikowane przez chicnails


Wpisy powiązane


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga