Ogłoszenia | chicnails
19.08.2020

Najlepsze Paznokcie! Kraków w końcu się doczekał!

Nowy rozdział w rozwoju CHIC Nails czas zacząć. W końcu, po wielu trudnościach spowodowanych koronawirusem, udało się otworzyć nasz upragniony i długo wyczekiwany drugi salon stylizacji paznokci. Prawdopodobnie wiecie już o nim z naszych mediów społecznościowych, gdzie co jakiś czas wrzucaliśmy skrawki informacji z przygotowań. Teraz możemy już z całą stanowczością powiedzieć, że salon CHIC Nails w Krakowie jest otwarty!

Salon znajduje się przy ulicy Madalińskiego 7 w Krakowie. Lokalizacja jest nieprzypadkowa. Nie jest to ścisłe centrum, ale do centrum jest dosłownie rzut kamieniem. W pobliżu znajduje się Wawel, CH Jublilat i Most Dębnicki. Idąc właśnie od strony mostu w stronę Ryneczku Dębnickiego traficie na nasz salon, w pięknej świeżo wyremontowanej kamienicy.

Jeśli więc chcecie odwiedzić i popodziwiać nasz salon to oczywiście zapraszamy  Jeśli jesteście nowymi klientkami, to również bardzo serdecznie Was zapraszamy. Terminy możecie rezerwować:

Jeśli jednak nie możecie odwiedzić nas w Krakowie, poniżej wrzucamy kilka zdjęć z wnętrza salonu 


Opublikowane przez chicnailsDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga