Szukasz profesjonalnego pedicure we Wrocławiu? Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości usług, zapoznaj się z naszą ofertą pedicure.

Nasz salon oferuje szeroką gamę profesjonalnych zabiegów pedicure. Zapewnią Ci one zadbane i piękne stopy na długi czas.

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy następujące usługi:

  • pedicure frezarkowy,
  • pedicure hybrydowy – frezarkowy z lakierem hybrydowym (dodatkowo możliwy french),
  • pedicure frezarkowy z żelem
  • lakier hybrydowy na stopach (dodatkowo możliwy french).

>> REZERWUJĘ WIZYTĘ <<

Pedicure frezarkowy

Pedicure frezarkowy (bez hybrydy) gwarantuje oczyszczoną, nawilżoną i gładką skórę stóp. Prawidłowo wykonany pedicure sprawi, że pozbędziesz się skórek na paznokciach, zrogowaciałego naskórka oraz odcisków na stopach.

Pedicure hybrydowy – pedicure frezarkowy z hybrydą

Pedicure hybrydowy (frezarkowy połączony z hybrydą) to powiązanie pedicure frezarkowego, zabiegu pielęgnacyjnego, z lakierem hybrydowym który zapewnia trwałość koloru na paznokciach u Twoich stóp nawet do trzech tygodni.

Pedicure frezarkowy z żelem

Pedicure frezarkowy z żelem wykonywany jest w przypadku łamliwości paznokcia u dużego palca stopy. Wykonywany jest w również w celu rekonstrukcji już złamanego paznokcia przy użyciu żelu.

Pedicure to najczęściej wybierany zabieg kosmetyczny w okresie letnim. Jednak decydując się na regularną odnowę, możesz cieszyć się zadbanymi stopami przez cały rok.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego zabiegu pedicure, zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego CHIC NAILS we Wrocławiu. Zarejestruj się na wizytę przez Booksy.com lub wejdź w zakładkę Kontakt, zadzwoń bezpośrednio do salonu CHIC NAILS i wybierz dogodny dla siebie termin.

>> REZERWUJĘ WIZYTĘ <<

Kliknij TUTAJ aby dokonać rezerwacji online.