Porady | chicnails
26.05.2020

Manicure kombinowany – co to jest?

Zaniedbane, przesuszone lub co gorsze zalane lakierem skórki paznokci to widok, który naprawdę zniechęca. Malowanie paznokci pod skórki nie jest proste, ale zdecydowanie warto ćwiczyć tę umiejętność. Godziny praktyk przyniosą bowiem efekt w postaci profesjonalnego manicure o przedłużonej trwałości.

Manicure kombinowany – co to jest i dlaczego warto?

Manicure kombinowany, o którym w ostatnich sezonach tak wiele słyszymy to po prostu metoda malowania paznokci, polegająca na dokładnym opracowaniu skórek i precyzyjnym nałożeniu lakieru w taki sposób, by nie pozostawić żadnych wolnych miejsc. Płytka na jak największej powierzchni ma być pokryta lakierem. Zanim jednak do tego dojdzie, musimy odsunąć lub wyciąć skórki. Po co to wszystko?

  1. Optyczne wydłużenie płytki: aplikacja lakieru pod same skórki sprawia, że paznokcie wydają się dłuższe i smuklejsze niż w rzeczywistości – szczególnie jeśli zdecydujemy się na lakier z kolekcji nudziaków. Dzięki temu trikowi nawet krótkie paznokcie mogą zyskać kilka cennych milimetrów.
  2. Odrost widoczny później: niektóre stylistki w obawie przed zalaniem skórek nie dociągają lakieru do końca i pozostawiają między skórkami a płytką wolną przestrzeń. Choć w pierwszych dniach po wykonaniu manicure jest ona ledwo widoczna, to szybko się to zmienia i już po kilku dniach mamy wrażenie, że odrost jest naprawdę spory. W przypadku manicure kombinowanego nie ma tego ryzyka – lakier podciągnięty jest pod same skórki, a odrost pojawia się znacznie, znacznie później!
  3. Przedłużona trwałość manicure: istotną zaletą manicure kombinowanego jest wydłużenie trwałości hybrydy. Lakier podciągnięty pod same skórki to ograniczenie do minimum szansy podchodzenia pod hybrydę powietrza i odrywania się płatów lakieru. Manicure kombinowany to doskonałe paznokcie na dłużej.
manicure kombinowany
oczyszczone skórki paznokcia przed manicure kombinowany
manicure pod skórki - manicure kombinowany
manicure hybrydowy pod skórki

Opublikowane przez chicnailsDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga