Porady | chicnails
09.06.2020

Szybkie stylizacje – czyli efektowne hybrydy w pół godziny

Paznokcie hybrydowe w zaledwie 30 minut? Niemożliwe? A jednak! Każdej z nas zdarzyło się chyba wpaść do salonu kosmetycznego na ostatnią chwilę. Korki, nagła zmiana planów, załamanie pogody – zdarza się! Co robić w takiej sytuacji? Przekładać wizytę? Niekoniecznie! Szybkie stylizacje hybrydowe też mogą być piękne. Dowód? Proszę bardzo!

5 szybkich stylizacji hybrydowych, do wykonania w zaledwie 30 minut:

  1. Brokatowy błysk: z brokatowymi lakierami hybrydowymi można zrobić naprawdę dużo. Brokat to z resztą doskonały sposób na dodanie szczypty pikanterii niemal każdej stylizacji hybrydowej. Długie paznokcie, krótkie paznokcie, płytka szeroka lub wąska – nie ma znaczenia. Brokatowy lakier hybrydowy sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji. Pokryjmy nim wszystkie paznokcie albo tylko jeden, nałóżmy go na wybrane końcówki i rozprowadźmy drobinki drewnianym patyczkiem na długości płytki. Brokat zawsze prezentuje się znakomicie. paznokcie z brokatem
  2. Pastelowe party: pastele kochają towarzystwo innych pasteli. Delikatne, ultrakobiece i słodkie paznokcie hybrydowe w wersji pastelowej to idealna opcja dla kobiet w każdym wieku. Wiosną i latem takie zdobienia zawsze znajdują się na szczycie list przebojów. Zaletą pastelowych lakierów hybrydowych jest to, że można je dowolnie łączyć. Możemy każdą płytkę pomalować na inny kolor albo wybrać tylko dwa kolory z pastelowej palety i to wokół nich zbudować piękny manicure. Możemy też stworzyć manicure ombre – jeśli zdecydujemy się np. na różowy lakier, to każdą płytkę malujmy odcieniem o dwa tony jaśniejszym – efekt murowany!pastelowe paznokcie wzornik indigo
  3. Color blocking: to znakomity sposób na przykuwające uwagę paznokcie hybrydowe. Kto powiedział, że w pół godziny nie można zrobić pięknych hybryd, ten zdecydowanie był w błędzie. Color blocking tworzymy na zasadzie kontrastu – szukamy kolorów o podobnym nasyceniu, ale znajdujących się po przeciwnych stronach koła barw. Pomarańcz i fiolet? To połączenie naprawdę elektryzuje! Wystarczy pokryć dwie płytki jednym, a pozostałe trzy drugim kolorem, by cieszyć się znakomitym efektem.
  4. Pyłek: w pyłkach najlepsze jest to, że pozwalają nam uzyskać naprawdę fantazyjne i zupełnie różne efekty. Kameleon, szron, holo, syrenka? Pyłek może wyglądać na paznokciach kobieco i delikatnie albo drapieżnie i seksownie. Aplikuje się go bardzo szybko – na utwardzony top i gotowe. Stylizacja z użyciem pyłku to prawdziwa przyjemność.
  5. Folia transferowa: nieregularna, błyszcząca, trochę w klimacie etno. Złota lub srebrna – folia transferowa wygląda zawsze bardzo elegancko. Możemy pokryć nią całą płytkę lub tylko jej fragment. Jej zaletą jest to, że możemy zestawiać ją z przeróżnymi kolorami lakierów hybrydowych i za każdym razem uzyskiwać zdumiewający efekt.

Szybki manicure hybrydowy potrafi być też piękny. Czasem każdej z nas zdarza się spóźnić na umówioną wizytę. Nie musi to jednak oznaczać zmiany planów. Jeśli nie chcemy rezygnować z manicure, to postawmy na jedną z ekspresowych stylizacji, która doda naszym paznokciom szyku, a przy tym nie wprowadzi zamieszania do harmonogramu naszej stylistki. Brokat, nudziaki, pastele,  a może pyłek? Każda z nas znajdzie coś idealnego dla siebie! Warto w tym temacie doradzić się również własnej stylistki. 


Opublikowane przez chicnailsDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga