Manicure Japoński Wrocław

Manicure japoński polega na regeneracji paznokci specjalną pastą z witaminami i minerałami, w celu odżywienia naturalnej płytki paznokciowej. Efektem manicure japońskiego są zdrowe i trwalsze paznokcie. Płytka paznokcia jest wtedy niezwykle gładka i błyszcząca. Jest to zabieg idealny dla osób które mają zniszczone, słabe, łamliwe lub rozdwajające się paznokcie.

Najlepszy efekt uzyskuje się po około 4 zabiegach wykonywanych średnio co dwa tygodnie. Aby wykonać zabieg, należy ściągnąć żel lub hybrydę z paznokci i odczekać około 2 tygodnie.

>> REZERWUJĘ WIZYTĘ <<

Jak wykonuje się manicure japoński?

Zabieg można wykonać raz, kiedy chcemy po prostu profilaktycznie zabezpieczyć paznokcie przed uszkodzeniami lub wzmocnić je między kolejnymi hybrydami, albo nawet co 3-4 miesiące, gdy paznokcie są naprawdę w kiepskim stanie. Do zabiegu wykorzystuje się zieloną pastę (wmasowuje się ją w każdy paznokieć z osobna specjalną polerką). Pasta działa jak peeling – usuwa wszystkie nierówności, a przy okazji dostarcza paznokciom witamin i minerałów. Kolejnym krokiem jest wtarcie w paznokcie specjalistycznego różowego pudru – jego cel to związanie i zatrzymanie w paznokciu składników odżywczych, które nanieśliśmy przy użyciu pasty. Po takim zabiegu paznokcie są lśniące i po prostu piękne. Przy okazji kosmetyczka oczywiście skraca paznokcie, nadaje im pożądany kształt i wycina, bądź odsuwa skórki.  Warto zaznaczyć, że na taki zabieg często decydują się panie, które nie lubią krzykliwych stylizacji, bądź nie mogą nosić w pracy kolorowych paznokci (jest wiele zawodów, w których przez wzgląd na przepisy bhp kolorowe paznokcie nie są dozwolone) – dla nich manicure japoński to sposób nie tylko na mocne i zdrowe paznokcie, ale też na piękny manicure na co dzień.

Kiedy warto wykonać manicure japoński

1. Wiosną lub jesienią

Ostra zima, długie upalne lato – nie tylko skóra, czy włosy potrzebują regeneracji – również paznokcie zasługują na swoje prywatne spa. Jeśli po zimie widzimy, że nasze paznokcie są w gorszej formie, albo po prostu chcemy po fali upałów zapewnić im wsparcie (żeby potem móc cieszyć się pięknymi hybrydami przez cały rok), zdecydujmy się na manicure japoński – zabieg wzmocni i odżywi płytkę, dodając jej blasku.

2. Gdy paznokcie potrzebują wsparcia

Silny stres, choroba, niedobór witamin – jest wiele powodów, dla których paznokcie łamią się, kruszą i rozdwajają. Jeśli próbowaliśmy już różnych środków, a efekty nadal nie są zadowalające – pora na manicure japoński.

3. Po długotrwałym stosowaniu żeli i hybryd

Manicure hybrydowy teoretycznie nie osłabia paznokci i nie psuje ich kondycji. W praktyce może zdarzyć się tak, że częste odmaczanie płytki acetonem je osłabi – do naszego salonu często trafiają dziewczyny, które przez długi czas samodzielnie wykonywały hybrydy i co tu więcej mówić – ich paznokcie zdecydowanie potrzebują wsparcia – proponujemy im wówczas manicure hybrydowy, który pomaga przywrócić pazurkom dobrą kondycję. Taki zabieg proponujemy też często klientkom, które nie wyobrażają sobie życia bez hybryd – wtedy profilaktycznie co kilka miesięcy warto między hybrydami zafundować sobie zabieg manicure japońskiego – wówczas zyskujemy pewność, że paznokcie naprawdę są zadbane.

Już dzisiaj zapraszamy do zapisania się na ten wyjątkowy manicure, który pomoże zregenerować Ci Twoje paznokcie. Koszt zabiegu to tylko 60 zł, a efekty widoczne są od razu. Zainteresowana? Nie czekaj! Przejdź do zakładki: KONTAKT na naszej stronie i zapytaj o wolny termin.

>> REZERWUJĘ WIZYTĘ <<

Sprawdź cennik manicure japońskiego.