Przedłużanie paznokci żelem

Paznokcie żelowe są najpopularniejszym sposobem przedłużania i zdobienia paznokci. Oferujemy profesjonalne wykonanie przedłużania paznokci żelem, zgodnie z najnowszymi trendami roku 2021. Stosujemy specjalną technikę przedłużania paznokci żelem, dzięki czemu Twoje paznokcie będą utrzymywały się nawet przez kilka tygodni.

Metodą którą wykorzystujemy w salonie do przedłużania paznokci żelem, jest tak zwana metoda przedłużania paznokci na formie. Pozwala ona na formowanie w łatwy i szybki sposób naturalnego kształtu paznokcia, dzięki wykorzystaniu papierowej formy, na którą nakłada się żel, a następnie utwardza w lampie LEDowej.

Cena zabiegu

od 150zł do 200zł

Czas trwania

od 130 do 160 min

Częstotliwość zabiegu

co 2 tygodnie


Informacje o zabiegu

Gdzie zrobić Paznokcie żelowe we Wrocławiu?

Decydując się na paznokcie żelowe, jedną z kluczowych rzeczy jest wybranie odpowiedniego salonu stylizacji paznokci. Jeśli trafimy do nieodpowiedniej, niedoświadczonej stylistki, przygoda z przedłużaniem paznokci może się dla nas źle skończyć. Bardzo ważne aby stylistka pracowała nie tylko na profesjonalnych narzędziach i produktach, ale miała niezbędne szkolenia i doświadczenie.

 

Wybierając salon warto przejrzeć portfolio oraz przeczytać opinie innych klientek, dzięki temu mamy większą szansę trafić na specjalistkę w swoim fachu. Jeśli chcesz sprawdzić opinie o salonie CHIC warto spojrzeć na nasz profil na GoogleFacebooku lub Booksy.

Długotrwały połysk

utrzymuje się do 2 a nawet 3 tygodni

Błyskawiczne utrwalenie lakieru

już w 30 sekund w lampie LED

Brak uszkodzeń płytki

ani przy nakładaniu,
ani przy zdjęciu masy hybrydowej

Zalety paznokci żelowych

Zalet paznokci żelowych jest wiele. Przede wszystkim paznokcie żelowe są trwałe i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż naturalne paznokcie. Przy czym wciąż mają bardzo naturalny wygląd. Jeśli więc chcesz mieć długie i niełamliwe paznokcie, lub po prostu utwardzić płytkę swoich paznokci, to paznokcie żelowe na pewno będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

 

Paznokcie żelowe świetnie nadają się również do dowolnego kształtowania. Możemy wykonać paznokcie w kształcie migdałków, okrągłe, półokrągłe, kwadratowe itp.

Dodatkowo paznokcie żelowe można w ciekawy sposób ozdabiać różnymi wzorkami. Stosujemy również różnego rodzaju pyłki, kamyczki, które dopieszczą każdą stylizację.


Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga