Przedłużanie Paznokci Żelem

Paznokcie żelowe są najpopularniejszym sposobem przedłużania i zdobienia paznokci. Oferujemy profesjonalne wykonanie przedłużania paznokci żelem, zgodnie z najnowszymi trendami roku 2019. Stosujemy specjalną technikę przedłużania paznokci żelem, dzięki czemu Twoje paznokcie będą utrzymywały się nawet przez kilka tygodni.

Zalety paznokci żelowych

Zalet paznokci żelowych jest wiele. Przede wszystkim paznokcie żelowe są trwałe i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż naturalne paznokcie. Przy czym wciąż mają bardzo naturalny wygląd. Jeśli więc chcesz mieć długie i niełamliwe paznokcie, lub po prostu utwardzić płytkę swoich paznokci, to paznokcie żelowe na pewno będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Paznokcie żelowe świetnie nadają się również do dowolnego kształtowania. Możemy wykonać paznokcie w kształcie migdałków, okrągłe, półokrągłe, kwadratowe itp.

Dodatkowo paznokcie żelowe można w ciekawy sposób ozdabiać różnymi wzorkami. Stosujemy również różnego rodzaju pyłki, kamyczki, które dopieszczą każdą stylizację.

Metoda przedłużania paznokci żelem

Metodą którą wykorzystujemy w salonie do przedłużania paznokci żelem, jest tak zwana metoda przedłużania paznokci na formie. Pozwala ona na formowanie w łatwy i szybki sposób naturalnego kształtu paznokcia, dzięki wykorzystaniu papierowej formy, na którą nakłada się żel, a następnie utwardza w lampie LEDowej.