Hybryda na stopach – tak czy nie?

Pedicure hybrydowy to idealna opcja dla wszystkich kobiet. Zabieg opiera się nie tylko na stylizacji paznokci, ale też na usunięciu zrogowaciałego naskórka tak, by cała stopa prezentowała się pięknie w każdej sytuacji.

Czytaj dalej Hybryda na stopach – tak czy nie?

Jak dbać o hybrydy, by cieszyć się nimi na dłużej?

Manicure hybrydowy jest piękny i trwały, jednak by móc cieszyć się nim przez maksymalnie długi czas, warto odpowiednio o niego dbać! Co robić i jakim zabiegom poddawać dłonie, na których królują hybrydy? Poznaj X sprawdzonych sposobów na przedłużenie trwałości Twoich paznokci hybrydowych.

Czytaj dalej Jak dbać o hybrydy, by cieszyć się nimi na dłużej?

Najlepsze Paznokcie! Kraków w końcu się doczekał!

Nowy rozdział w rozwoju CHIC Nails czas zacząć. W końcu, po wielu trudnościach spowodowanych koronawirusem, udało się otworzyć nasz upragniony i długo wyczekiwany drugi salon stylizacji paznokci. Prawdopodobnie wiecie już o nim z naszych mediów społecznościowych, gdzie co jakiś czas wrzucaliśmy skrawki informacji z przygotowań. Teraz możemy już z całą stanowczością powiedzieć, że salon CHIC Nails w Krakowie jest otwarty!

Czytaj dalej Najlepsze Paznokcie! Kraków w końcu się doczekał!

Hybrydy na naturalnej, czy przedłużanej płytce?

Hybrydy cieszą się wciąż niegasnącą popularnością. Wykonywać je można na naturalnej płytce – długiej lub krótkiej lub na przedłużonych paznokciach. Która opcja cieszy się większą popularnością?

Czytaj dalej Hybrydy na naturalnej, czy przedłużanej płytce?

French manicure na 4 sposoby

Manicure francuski – któż go nie kocha? Piękny, elegancki, klasyczny – pasuje dosłownie na każdą okazję. W latach 90. french manicure był prawdziwym hitem, potem na jakiś czas wyparły go lakiery kolorowe. Dzisiaj niektóre z nas po prostu nie wyobrażają sobie życia bez frencha. Jak go wykonać?

Czytaj dalej French manicure na 4 sposoby

Frezarka czy aceton – jak usunąć hybrydę?

Manicure hybrydowy jest piękny i trwały, oczywiście o ile odpowiednio się go wykona. Niemniej ważne jest umiejętne usuwanie paznokci hybrydowych – bowiem od tego właśnie kroku najczęściej zależy zdrowie naszej płytki.

Czytaj dalej Frezarka czy aceton – jak usunąć hybrydę?

Najczęstsze błędy manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy jest piękny i trwały – o ile umiejętnie się go wykona! Nie ma nic gorszego od zniszczonej przez nieumiejętny zabieg płytki paznokcia. Jakich błędów unikać? Mogłybyśmy opowiadać o tym godzinami, bo wciąż często trafiają do nas klientki z błędnie wykonanymi hybrydami. Postanowiłyśmy jednak skupić się na kilku najważniejszych aspektach – oto i one.

Czytaj dalej Najczęstsze błędy manicure hybrydowego

Jak przygotować paznokcie na lato?

Długie, krótkie, wyraziste, lub bardzo naturalne – nie ważne! By manicure hybrydowy zwracał na siebie uwagę, muszą zostać spełnione określone kryteria . Jakie? Jak przygotować paznokcie na lato, by cieszyć się ich doskonałym wyglądem? Sprawdzamy!

Czytaj dalej Jak przygotować paznokcie na lato?

Szybkie stylizacje – czyli efektowne hybrydy w pół godziny

Paznokcie hybrydowe w zaledwie 30 minut? Niemożliwe? A jednak! Każdej z nas zdarzyło się chyba wpaść do salonu kosmetycznego na ostatnią chwilę. Korki, nagła zmiana planów, załamanie pogody – zdarza się! Co robić w takiej sytuacji? Przekładać wizytę? Niekoniecznie! Szybkie stylizacje hybrydowe też mogą być piękne. Dowód? Proszę bardzo!

Czytaj dalej Szybkie stylizacje – czyli efektowne hybrydy w pół godziny

Manicure kombinowany – co to jest?

Zaniedbane, przesuszone lub co gorsze zalane lakierem skórki paznokci to widok, który naprawdę zniechęca. Malowanie paznokci pod skórki nie jest proste, ale zdecydowanie warto ćwiczyć tę umiejętność. Godziny praktyk przyniosą bowiem efekt w postaci profesjonalnego manicure o przedłużonej trwałości.

Czytaj dalej Manicure kombinowany – co to jest?