Porady | chicnails
17.08.2020

Hybrydy na naturalnej, czy przedłużanej płytce?

Hybrydy cieszą się wciąż niegasnącą popularnością. Wykonywać je można na naturalnej płytce – długiej lub krótkiej lub na przedłużonych paznokciach. Która opcja cieszy się większą popularnością?

Naturalne paznokcie hybrydowe

Lista zalet manicure hybrydowego jest bardzo długa. Są trwałe, efektowne, odporne na zarysowania, można je zdobić na różnorodne sposoby i co ważne – można go wykonać na naturalnej płytce.

Przeciwwskazaniem do wykonania hybryd może być zmiana chorobowa na paznokciu lub bardzo słaba kondycja płytki – w takiej sytuacji należy najpierw zaleczyć zmiany – pod opieką dermatologa i przy użyciu odpowiednich leków, a dopiero później zdecydować się na hybrydę.

Podobnie w przypadku mocno osłabionej – rozdwajającej się, łamiącej się płytki – warto wcześniej zdecydować się np. na manicure japoński, który kompleksowo zadba o paznokcie i poprawi ich kondycję. Czasem jednak hybryda poprawia kondycję płytki – chcąc ją wzmocnić możemy zastosować np. bazę witaminową czy proteinową, która przez okres noszenia hybrydy będzie płytkę odżywiała. Ponieważ każda warstwa nałożonego produktu jest utrwalana w lampie, to finalna stylizacja staje się sztywna i twarda – ma to ogromne znaczenie dla naturalnej płytki, bo paznokieć staje się odporny na uszkodzenia, nie łamie się i nie kruszy. Wiele kobiet zauważa, że dzięki hybrydzie łatwiej jest im zapuścić naturalne paznokcie. 

A może krótkie paznokcie hybrydowe?

Czy przed rozpoczęciem przygody z hybrydą trzeba zapuścić płytkę? Nie! Hybryda na krótkich paznokciach też wygląda dobrze. Optycznie możemy wydłużyć płytkę poprzez nadanie jej odpowiedniego kształtu pilniczkiem. W przypadku krótkiej płytki dobrze jest postawić na jasne kolory lakierów hybrydowych – pastele i nudziaki sprawdzą się tu doskonale. Po 2-3 tygodniach płytka będzie już dłuższa i przy okazji kolejnej stylizacji nasze naturalne paznokcie hybrydowe zrobią naprawdę piorunujące wrażenie na wszystkich!

Przedłużanie paznokci – hybryda

Ustaliliśmy już, że hybryda na krótkich paznokciach to całkiem niezły pomysł. A co, jeśli mimo wszystko zależy nam na długiej płytce i spektakularnym efekcie? Wówczas możemy zdecydować się na paznokcie hybrydowe przedłużane. Płytkę przedłużamy żelem i dzięki temu możemy stopniować efekt – od naturalnego looku po bardzo drapieżny wygląd. Przedłużone paznokcie mogą mieć też różny kształt – balernia, migdał, szpic? Wszystko zależy od preferencji klientki!

Dla kogo przedłużanie paznokci jest dobrą opcją? Przede wszystkim decydują się na tę metodę panie, którym trudno jest zapuścić paznokcie, a bardzo chcą mieć długą płytkę. Inną kategorią są kobiety, które po prostu uwielbiają wyraziste zdobienia – cyrkonie, pyłki, folia transferowa najlepiej wyglądają na naprawdę długiej płytce.

Przedłużanie paznokci może być też doskonałą opcją dla tych kobiet, które mają szeroką płytkę, a kształt im się nie podoba – nadbudowanie paznokci żelem pozwala kształtować ich ostateczny wygląd. A w połączeniu z hybrydą takie paznokcie wypadają naprawdę pięknie.

Hybryda na krótkich paznokciach, czy paznokcie hybrydowe przedłużane? Poeksperymentuj i znajdź swój styl! Zacznij od hybrydy na naturalnej płytce i zachwyć się jej pięknem. A jeśli najdzie Cię ochota na zmiany to sprawdź, czy przedłużanie paznokci jest dla Ciebie – ostrzegamy jeśli raz wciągniesz się w tę przygodę możesz już nigdy nie chcieć przestać!


Opublikowane przez chicnails
Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga