Porady | chicnails
10.09.2019

Jak wygląda przedłużanie paznokci żelem – krok po kroku?

Paznokcie żelowe cieszą się ogromną popularnością – dzięki nim możemy ekstremalnie przedłużać paznokcie i pięknie je zdobić. Profesjonalnie wykonana stylizacja jest znacznie trwalsza od hybryd i z powodzeniem można ją uzupełniać bez konieczności zdejmowania całego żelu. W poniższym artykule opowiadamy, jak w praktyce wygląda wykonanie paznokci żelowych.

Paznokcie żelowe okiem stylistki – jak je wykonujemy:

1. Przygotowanie płytki

By stylizacja była trwała i naprawdę piękna, zaczynamy oczywiście od opracowania płytki. Pominięcie tego kroku lub niedokładne działanie sprawi, że żele nie będą trzymały się należycie, co może nawet doprowadzić do odpadnięcia stylizacji. W przypadku manicure wykonywanego w naszym salonie nie może być o tym mowy. Z tego względu najpierw odsuwamy lub wycinamy skórki, bloczkiem polerskim matujemy płytkę, następnie odtłuszczamy ją cleanerem i nakładamy na paznokcie szablony. Teraz aplikujemy primer i przystępujemy do stylizacji.

2. Nakładanie żelu

Najpierw precyzyjnym pędzelkiem nanosimy na płytkę żel podkładowy (uważamy, by nie zalać skórek) i przeciągamy go na formę do pożądanej długości. Linie narysowane na szablonach pozwolą nam osiągnąć dokładnie taki sam efekt na każdym paznokciu! Teraz utwardzamy paznokcie w lampie LED o dużej mocy (minimum to 36W). Kolejnym krokiem jest aplikacja żelu budującego i tu już klientka może wybierać w kolorach. Gdy kolor jest wybrany i odpowiednio nałożony, utwardzamy paznokcie w lampie. Teraz możemy przystąpić do zdobień! Malujemy wzorki, naklejamy cyrkonie lub aplikacje – w naszym salonie zdecydowanie jest w czym wybierać. Kolejnym krokiem jest nałożenie żelu nabłyszczającego – to dzięki niemu paznokcie wyglądają jak z okładek profesjonalnych magazynów. Żel nabłyszczający również utwardzamy w lampie, na skórki nakładamy oliwkę i możemy uważać zabieg za skończony.

Usuwanie żelu z płytki

Gdy stylizacja się klientce znudzi lub odrost jest już spory, trzeba przystąpić do usunięcia żelu z płytki. Robi się to podobnie jak w przypadku hybryd – poprzez odmoczenie w acetonie kosmetycznym lub używając frezarki. Frezarka jest zdecydowanie szybszą opcją, ale lepiej nie używać jej samodzielnie w domu! Tylko profesjonalne gabinety dają gwarancję, że podczas pracy z frezarką paznokcie nie zostaną uszkodzone. Po usunięciu stylizacji nie ma potrzeby robić sobie przerwy i w zasadzie na tej samej wizycie możemy przystąpić od razu do stworzenia nowego manicure. Nasze klientki lubią pojawiać się u nas przynajmniej raz w miesiącu, by w ten sposób zadbać o piękne dłonie

Manicure żelowy jest obok manicure hybrydowego jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Dzięki niemu kobiety czują się eleganckie i zadbane. Nie trzeba już uważać na odpryski czy uszkodzenia – żele są trwałe i efektowne, dopiero pojawiający się odrost jest sygnałem do zmiany stylizacji. Jeśli i Ty masz ochotę spróbować swojej przygody z paznokciami żelowymi, to wiesz gdzie nas znaleźć! Zajrzyj do zakładki Kontakt na naszej stronie internetowej i zadzwoń, by zarezerwować termin – czekamy na Ciebie!

Tagi:

Opublikowane przez chicnails


Wpisy powiązane


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Kontakt z nami jak nas znaleźć?

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Wrocław

ul. Sokolnicza 7-17
pawilon 33
53-676 Wrocław

CHIC NAILS – Salon Stylizacji Paznokci Kraków

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 7
33-303 Kraków

Studio paznokci CHIC NAILS Wrocław znajduje się na ulicy Sokolniczej 7-17, pawilon 33, w pobliżu placu Jana Pawła II we Wrocławiu, czyli w ścisłym centrum.

Studio paznokci CHIC NAILS Kraków znajduje się na ulicy Madalińskiego 7, przy rynku Dębnickim w Krakowie.

Ta dogodna lokalizacja naszych salonów umożliwia szybkie dotarcie komunikacją miejską, niemal z każdego miejsca we Wrocławiu.

Przy obu salonach znajduje się również obszerny parking miejski, a także parkingi dla osób niepełnosprawnych oraz parking dla samochodów elektrycznych.

Napisz do nas i umów się!

Psst!

Nie zapomnij odwiedzić
naszego bloga